Dog Lovers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

+4
Bella & Mocha
Kiara
ΝΑΓΙΑ
oLiveR
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Bella & Mocha Δευ Μάης 24, 2010 10:51 am

Δεν είναι μόνο τα Λαμπραντόρ, που να δείτε τι κάνει ο Blackie μας όταν δει πουλί!!!! Σαν τρελός!!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 674344
Αφού εκεί που κάθεται του λέμε "Που είναι το πουλί;" και τρέχει σαν τρελός στην αυλή να το βρει και να το κυνηγήσει! lol! lol! lol!
Το πιο αστείο όλων όμως είναι πως έχει αρχίσει και η Μπέλλα να κάνει τα ίδια!!!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Δευ Μάης 24, 2010 11:05 am

Bella & Mocha έγραψε:Αφού εκεί που κάθεται του λέμε "Που είναι το πουλί;" και τρέχει σαν τρελός στην αυλή να το βρει και να το κυνηγήσει!
Ακριβώς το ίδιο κ ο Ολιβερ, με τη διαφορά, "που είναι η γάτα?" Σφαίρα γίνεται!!!!!! Very Happy
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Bella & Mocha Δευ Μάης 24, 2010 11:11 am

Εμείς όσο και να του λέμε για γάτες, αν έχει πέσει για ξάπλες δεν πρόκειται να σηκωθεί, μόνο με το πουλί πιάνει το κόλπο! Όχι πως τις γάτες τις θέλει, αντιθέτως, μόλις τις βλέπει τις κυνηγάει σαν τρελός, αλλά δεν πρόκειται να ξεκουνήσει για γάτα... Νομίζω πως το πουλί του είναι απωθημένο γιατί δεν μπορεί να το κυνηγήσει!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 674344
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 9:31 am

Καλημέρα παιδάκια και σκυλάκια!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Χθες το απογευματάκι κάναμε μία ταιράστια βολτούλα, αν και στην αρχή ήταν λιγάκι ανήσυχος!!!
Εϊχαμε και ένα μικροχαζοατυχηματακι... Πρίν ξεκινήσουμε πάντα τη βόλτα μας του λέω την εντολή "κάτσε" για να του βάλω το λουρί.. Ε, τη στιγμή που ήμουν απο πανω του και το έβαζα, πήδηξε απότομα με αποτελεσμα να με χτυπήσει απο κατω απο το κεφαλι μου και να δαγκώσω τη γλώσσα μου!!!! Αίμαραγούσα για κανενα 10 λεπτο αλλα δεν του ειπα τιποτα γιατι το καταλαβε και μετά ήταν σαν την οσία μαρία....
Φανταστείτε σήμερα έχει πρηστεί η γλώσσα μου και ψευδίζω!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 674344

Τεσπα η βόλτα μετά ήταν υπέροχη αν εξαιρεσετε οτι κάποια στιγμή είδε μία γάτα και παρατρίχα να πάμε κυλιστοί την κατηφόρα!!!!!!!!!!! bounce

Ανυπομονώ να παμε αύριο για το πρώτο μπανάκι του καλοκαιρίου!!!!!!!
ειδού και που θα πάμε------>http://www.crete-photos.gr/displayimage.php?album=10&pos=1
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 9:39 am

OLiVeR24 έγραψε:Καλημέρα παιδάκια και σκυλάκια!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Χθες το απογευματάκι κάναμε μία ταιράστια βολτούλα, αν και στην αρχή ήταν λιγάκι ανήσυχος!!!
Εϊχαμε και ένα μικροχαζοατυχηματακι... Πρίν ξεκινήσουμε πάντα τη βόλτα μας του λέω την εντολή "κάτσε" για να του βάλω το λουρί.. Ε, τη στιγμή που ήμουν απο πανω του και το έβαζα, πήδηξε απότομα με αποτελεσμα να με χτυπήσει απο κατω απο το κεφαλι μου και να δαγκώσω τη γλώσσα μου!!!! Αίμαραγούσα για κανενα 10 λεπτο αλλα δεν του ειπα τιποτα γιατι το καταλαβε και μετά ήταν σαν την οσία μαρία....
Φανταστείτε σήμερα έχει πρηστεί η γλώσσα μου και ψευδίζω!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 674344

Τεσπα η βόλτα μετά ήταν υπέροχη αν εξαιρεσετε οτι κάποια στιγμή είδε μία γάτα και παρατρίχα να πάμε κυλιστοί την κατηφόρα!!!!!!!!!!! bounce

Ανυπομονώ να παμε αύριο για το πρώτο μπανάκι του καλοκαιρίου!!!!!!!
ειδού και που θα πάμε------>http://www.crete-photos.gr/displayimage.php?album=10&pos=1
περαθτικα Μαριλενακι!!
πωθ ειθε τωρα? ποναθ?

πλακα κανω... Razz
εισαι πολυ πρησμενη? θα περασει πιστευω γρηγορα...

μωρε μην τα προκαλειτε να κυνηγουν γατουλες...το εχουν απο τη φυση τους ουτως ή αλλως να το κανουν μονοι τους...ο,τι κινειται να το κυνηγουν...
κριμα ειναι γι'αυτες και την τρομαρα τους...
εχω και γω το καημο μου με τη Σεμελη...μια ειναι μια χαρα και μια στο κυνηγητο...
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 9:43 am

Γεια θου Γιοληθ μου!! Τι κανειθ??? Το Θκαρλετόνι?? Laughing
Ευχαριστώ πολύυυ για τα περαστικά!!! Εϊμαι πρησμένη λιγάκι αλλά δεν πτοούμαι!!! Το έχω πάρει πολύ στη πλάκα!! Χιχχιχιχιχιχι!

Βασικά όποτε γαβζίζει σε γάτα τον μαλώνω.... Αλλά έχει τύχει να την κυνηγήσει και να κάτσει απόσταση 2 μέτρων απο τη γάτα και να γαυγίζει μόνο... Δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα του εφόσον είναι πολύ φιλικός με τους πάντες και τα πάντα.... Χμ....
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 9:47 am

ωραιες φωτο...παραδεισος μαριλενα...
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 9:50 am

OLiVeR24 έγραψε:Γεια θου Γιοληθ μου!! Τι κανειθ??? Το Θκαρλετόνι?? Laughing
Ευχαριστώ πολύυυ για τα περαστικά!!! Εϊμαι πρησμένη λιγάκι αλλά δεν πτοούμαι!!! Το έχω πάρει πολύ στη πλάκα!! Χιχχιχιχιχιχι!

Βασικά όποτε γαβζίζει σε γάτα τον μαλώνω.... Αλλά έχει τύχει να την κυνηγήσει και να κάτσει απόσταση 2 μέτρων απο τη γάτα και να γαυγίζει μόνο... Δεν μπορώ να καταλάβω το κόλλημα του εφόσον είναι πολύ φιλικός με τους πάντες και τα πάντα.... Χμ....
ειναι λογικο.... τις βλεπουν σα θηραματα...κι αλλα απλα γαιγιζουν. ενω αλλα τις ξεσκιζουν... Crying or Very sad
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Παρ Μάης 28, 2010 10:02 am

Περαθτικα Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 673172
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Kiara Παρ Μάης 28, 2010 10:13 am

ΦΟΙΒΟΣ έγραψε:Περαθτικα Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 673172

Με καλυψε! να γινεις γρηγορα καλααααα

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Sylvester1
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 10:59 am

Χα χα καλά Θάνο τέλειοθ ο Θιλβεθτρίνοθ!!!!! να στε καλα παιδια!!! πάντως έχω πολύ γέλιο!!!!! Razz

Γιούλι το μέρος λέγεται Μπάλος και έιναι δίπλα στο χωριό μου... πας μόνο με καραβάκι ή με τα πόδια και είναι τέλεια για ελεύθερο κάμπινγκ!!!!! Εννοείται σας περιμένω κρήτη!!! Χιχιχι!!!!!!! Wink
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:02 am

Θυμηθηκα τώρα ατάκα σε ελληνική ταινία με τον Βουτσα...""οχι ο Θπύροθ δεν αρχίζει απο Θου, αρχίζει απο Θου!!!!!!!!! " χα χα χα χα
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 11:05 am

OLiVeR24 έγραψε:Θυμηθηκα τώρα ατάκα σε ελληνική ταινία με τον Βουτσα...""οχι ο Θπύροθ δεν αρχίζει απο Θου, αρχίζει απο Θου!!!!!!!!! " χα χα χα χα
Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 324262
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 11:06 am

OLiVeR24 έγραψε:Χα χα καλά Θάνο τέλειοθ ο Θιλβεθτρίνοθ!!!!! να στε καλα παιδια!!! πάντως έχω πολύ γέλιο!!!!! Razz

Γιούλι το μέρος λέγεται Μπάλος και έιναι δίπλα στο χωριό μου... πας μόνο με καραβάκι ή με τα πόδια και είναι τέλεια για ελεύθερο κάμπινγκ!!!!! Εννοείται σας περιμένω κρήτη!!! Χιχιχι!!!!!!! Wink
εκει να πας Θανοοοοο!! cheers
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Kiara Παρ Μάης 28, 2010 11:10 am

Bαριεμαι μονος μου :p
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:14 am

πάμε όλοι μαζί!!!!!! Χι! cheers
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Kiara Παρ Μάης 28, 2010 11:24 am

OLiVeR24 έγραψε:πάμε όλοι μαζί!!!!!! Χι! cheers

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 4626 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 490842
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:39 am

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 P5232331resize

Uploaded with ImageShack.us
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:39 am

Επιτέλους τα καταφέραμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 11:40 am

Kiara έγραψε:Bαριεμαι μονος μου :p
kαλε με παρεα!!
Εμας εννοειται! Razz

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 490842

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 175481 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 662922 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 215939 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 673172 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 662922 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 175481 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 188502 flower
Like a Star @ heaven
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:41 am

Πολύ ζέστη αυτές τις μέρεεες!!!!!!!! Ουφ...!!!!!!!
Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 P5232337resize

Uploaded with ImageShack.us
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 28, 2010 11:42 am

OLiVeR24 έγραψε:Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 P5232331resize

Uploaded with ImageShack.us
χαμογελαει!!! απιστευτο!! η πιο ομορφη χαμογελαστη φωτο!! Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 673172
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:44 am

Ευχαριστούμε Γιούλη!!!! Laughing Βασικά μονίμως έτσι είναι το τρελοφατσόνι μας!!!!!! Μπορείς να του κρατησεις κακία...?? Όχι πες μουυ!!!!!
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 28, 2010 11:46 am

Είμαστε και ποδηλάτρεις!!!

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 P5232348resize
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Παρ Μάης 28, 2010 12:11 pm

OLiVeR24 έγραψε:Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 2 P5232331resize

Uploaded with ImageShack.us

αγαπη μου!!! ψυχη μου!!!! ομορφαντρας !!!
φτου φτου!!!
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης