Dog Lovers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

+4
Kiara
ΝΑΓΙΑ
Sissy
Bella & Mocha
8 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Παρ Νοε 05, 2010 9:07 pm

Καλα εμεις θα το λεμε και συ θα απαντας το ιδιο δεν πειραζει ε Δωριτσα ?
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  Bella & Mocha Παρ Νοε 05, 2010 9:22 pm

Όχι Βιβή μου, δεν πειράζει! Ίσως να γίνει μονότονο, αλλά σίγουρα δεν πειράζει! Smile
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  Bella & Mocha Σαβ Δεκ 18, 2010 11:12 am

Ψυχολογία χάλια...


Σήμερα έφυγε ο άρχοντας μας... Δεν ξέρουμε πως, δεν είχε αφρούς, ο μπαμπάς λέει πως είχε πρόβλημα με το στομάχι του αλλά κάνει απλά υποθέσεις, δεν τον είχε δει γιατρός. Η αδερφή μου είναι ράκος, εγώ χάλια αλλά προσπαθώ να της σταθώ όσο μπορώ... Πιστεύουμε ότι τον φαρμάκωσαν...



Άρχοντα μας, τώρα που είσαι αγγελούδι να μας φυλάς από εκεί ψηλά, όπως έκανες με τόση αγάπη και καλοσύνη όσο ήσουν μαζί μας...

23/3/2005 - 18/12/2010 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  Sissy Σαβ Δεκ 18, 2010 1:33 pm

Αχ Δωριτσα.... pale

Να τον θυμαστε με αγαπη! Ελπιζω να μην τον φαρμακωσαν ... Μα αν ειναι δυνατον ... Ποσο κριμα


Sissy
Sissy

Αριθμός μηνυμάτων : 2108
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αλεξ/πολη-Ξανθη

http://www.wix.com/safexa/sissyphotography

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Σαβ Δεκ 18, 2010 6:31 pm

Αχ βρε Δωρα ,δεν ξερω τι να σου πω ....ξερω μονο οτι ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνατε τωρα.
Εδω ειμαστε ναιιιιιιιιιιιιι?
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  oLiveR Σαβ Δεκ 18, 2010 11:50 pm

Bella & Mocha έγραψε:Ψυχολογία χάλια...


Σήμερα έφυγε ο άρχοντας μας... Δεν ξέρουμε πως, δεν είχε αφρούς, ο μπαμπάς λέει πως είχε πρόβλημα με το στομάχι του αλλά κάνει απλά υποθέσεις, δεν τον είχε δει γιατρός. Η αδερφή μου είναι ράκος, εγώ χάλια αλλά προσπαθώ να της σταθώ όσο μπορώ... Πιστεύουμε ότι τον φαρμάκωσαν...



Άρχοντα μας, τώρα που είσαι αγγελούδι να μας φυλάς από εκεί ψηλά, όπως έκανες με τόση αγάπη και καλοσύνη όσο ήσουν μαζί μας...

23/3/2005 - 18/12/2010 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δωρίτσα μου λειπάμαι πολύ...Crying or Very sad Έφυγε νωρις αλλα πάντα θα εχει μια ξεχωριστη θεση στη καρδια σας.....
Τι να πω.... Sad
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Δευ Δεκ 20, 2010 10:01 am

Δωριτσα λυπαμαι πολυ πολυ πολυ... ειναι τοσο κριμα. .. δεν βρισκεις λογια... να φυγει ενα τετοιο σκυλι τοσο νωρις. Πολυ κριμα και αδικια.

Να ειστε καλα να τον θυμαστε ....
Αχ δυστυχως ποναει πολυ οταν φευγει ενα ζωακι μας ... ποσες φορες το χω περασει .
Υπομονη Δωριτσα ..
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  Bella & Mocha Τρι Μαρ 01, 2011 5:32 pm

Μετά από τις τελευταίες αναρτήσεις εδώ μέσα, δεν μου έκανε καρδιά να σηκώσω καινούριες φωτογραφίες των κοριτσιών μου για καιρό...

Χθες όμως που περάσαμε εκπληκτικά το απόγευμα κατάφερα να βγάλω καινούριες. Βέβαια η Μπέλλα είναι κάπως ζαλισμένη από την ένεση και το κρύωμα οπότε και δεν είναι όσο κινητική όσο πάντα, αλλά η ομορφιά της εξακολουθεί να είναι ασύγκριτη, ειδικά όσο σκέφτομαι ότι την βρήκαμε στον δρόμο, μερικά καθαρόαιμα ποτέ δεν θα καταφέρουν να την φτάσουν σε ομορφιά... Όσο για την Μόκα, υπερκινητική, να τσιγγλάει συνεχώς την αδερφή της να σηκωθεί να παίξουνε, σωστό τρελοκομείο... Αφού από το τόσο τρέξιμο πέρα δώθε μέσα στο σπίτι είμαι σίγουρη πως κόβει χιλιόμετρο! Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 324262 Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 324262 Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 324262 Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 324262


Νατες λοιπόν οι κουκλάρες μου!

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5343
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5344
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5348
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5349
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5351
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5352
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5355
Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 PICT5360
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  oLiveR Τρι Μαρ 01, 2011 6:55 pm

Καλααα εεε??? Θεεςςς!!! Η Μπελιτσααα η νυφη μου κυριαα!!! Το Μοκατσινο τρελοκομειο τελειωςς!! Η γλωσσα στο πλαι ολα τα λεφτα... Να μου της φιλησειςςςς!!!! Απο κονταααα ειναι πολυυ πιο ομορφεςςςς κοριτσιααα!! χιχι!! Laughing
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Μαρ 01, 2011 8:02 pm

Καλα αααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααα
πραγματικα αν και η Μοκα ειναι κουκλα κυριολεκτικα (μα καλα κιαλλο μεγαλωσε)?πιστευω οτι η Μπελλα ειναι κουκλα....τουλαχιστον με τα δικα μου δεδομενα...δειτε υφος αν και ζαλισμενο οπως λες στην πρωτη φωτογραφια....τι αυτια τι ματια....και αν παχυνει και λιγο Επιμενω εγω σαν μαμα θα ειναι ακομα πιο ομορφη......
Μπραβο Δωρααααααααααααααα τελειες οι κορες!!!
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  Bella & Mocha Τρι Μαρ 01, 2011 11:36 pm

Βιβή μου τι και αν προσπαθώ να την παχύνω την Μπέλλα, δεν βάζει δεν βάζει!!! Ούτε γραμμάριο!!! Είναι στυλάκι η κοριτσάρα μου!

Μαριλένα μου ναι, μεγάλωσε και άλλο η Μόκα αλλά ως εδώ ήταν, τώρα που και οι δύο έγιναν κυρίες δεν θα μεγαλώσουν άλλο. 20 κιλά η Μπέλλα και 9 η Μόκα. Και που να τις έχεις και τις δύο μαζί στην αγκαλιά σου για να μην μαλώνουν! Μουδιάζουν τα πόδια μου! Όχι από τα κιλά αλλά επειδή δεν κάθονται σε ένα σημείο! Και φυσικά να μην συζητήσω για το πόσες φορές έφαγα τις τρίχες τους!
Bella & Mocha
Bella & Mocha

Αριθμός μηνυμάτων : 848
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://trapped--soul.blogspot.com, http://iris--creations.blogsp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!! - Σελίδα 8 Empty Απ: Bella & Mocha, ένα αχτύπητο δίδυμο! Guest star, Blackie ο άρχοντας!!!

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Τετ Μαρ 02, 2011 1:34 pm

ειναι Θεες ειναι κουκλες ειναι στυλατες ειναι απιθανες και οι 2 !
φτου φτου τα μαναρια μου !
Το Μοκασινο τρελλοκοριτσο και η Μπελλιτσα μια κυρια !
αχ μωρε οι ψυχουλες μου!!!
να μου τις φιλησεις !!!
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης