Dog Lovers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

+4
Bella & Mocha
Kiara
ΝΑΓΙΑ
oLiveR
8 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Δευ Δεκ 27, 2010 1:26 pm

εεεε πως να μην δινει συνεχεια γλωσοφιλακια η κυρια μας? Αφου ο Ολιβερακος σταζει μελι ... ενα βλεμμα θα της εριξε και αυτο ηταν !

Τι τρεχαλες ειναι αυτες που ριχνει το αγορι μας !

Ποιντερ ο μπαμπας λοιπον ε? Εε αντε να χει παρει μονο τη μουσουδιτσα ...αλλιως ολα τ'αλλα λαμπραντορ σκετο ειναι το αγορι μας!
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Δευ Δεκ 27, 2010 1:29 pm

oLiveR έγραψε:Και πήγαμε βολτουλα στο άλλο χωριο.. Που το αγαπαω πολυ... Ηρεμεις απιστευτα............ Ενα απο το όνειρο μου ειναι να φτιαξω το σπιτι στο χωριο και να φυτεψω πορτοκαλιες, να μαζευομαστε για σκ με τη παρεα...... Να φτιαχνουμε γλυκα, να μαγειρευομε, να ξαπλωνουμε πανω σε κουβερτες στην αυλη και να κοιταμε τα ααστερια!!!!!!!!
Εδω ειναι ενα λιβαδι κατω απο το σπιτι της γιαγιας μου... Κοιταξτε ποσο κοντα ειναιη θαλασσα!!!!!
Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Pc257076resize



Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Pc257113resize



Βλεποντας το μερος που θα λαβει χωρα το ονειρο σου σου ζηταω να πας λιγο πιο εκει μηπως χωρεσω και γω ενα δικο μου.... Embarassed Πολυ ομορφο μερος. Laughing

Ο Ολιβερ ειναι το σκυλι με τα χιλια προσωπα...σε καθε φωτογραφια διαφορετικος αλλα Πανεμορφος.
Ποιντερ ο μπαμπας του ε...... scratch ισως αυτη η φωτογραφια που τρεχει και τον λες τσιταχ Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344 εξηγειται τωρα κατα καποιο τροπο. Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344 Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Δευ Δεκ 27, 2010 1:38 pm

Αμε αμε!! Εννοειται οτι οποτε θελετε φιλοξενω ολη την οικογενεια οταν φτιαξω το σπιτι..!!!! Το καλοκαιρι μετα τη δουλεια εκει παω για μπανιο..!!!!!!!

Ναι οντως βγαινει διαφορετικος σε μερικες φωτογραφιες.... Παντως η μιξη φαινεται απο τα ποδια και τη μουσουδιτσα... Εκατσα και εψαξα στο ιντερνετ για τα ποιντερ και 100% ειναι αυτο το σκυλακι που ειχα δει μερικες μερες μετα τι γεννα του Ολιβερ και μου ειχαν κανει περιγραφες...http://petz-englishpointer.blogspot.com/ Μαυρο με ασπρο ειναι ο πατερας του..... Ειναι πολυ ψηλα σκυλια.. αφου οταν τον ειχα δει τοτε κοκαλωσα!!!!!!!!! Ερχοταν κατω απο το μπαλκονι που ηταν η μαμα του ολιβερ και κλαψουριψε!! Το πιστευετε?? Αλλα εχω απο τοτε να τον δω.. Sad Ελπιζω να ειναι καλα........

Πολυ τυχερο σκυλακι ο Ολιβερ.... Το λεω και το πιστευω.. Ελπιζω ολα τα ¨μπουμπακια" να ειχαν την τυχη του!!!!!!
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Δευ Δεκ 27, 2010 1:43 pm

oLiveR έγραψε:Αμε αμε!! Εννοειται οτι οποτε θελετε φιλοξενω ολη την οικογενεια οταν φτιαξω το σπιτι..!!!! Το καλοκαιρι μετα τη δουλεια εκει παω για μπανιο..!!!!!!!

Ναι οντως βγαινει διαφορετικος σε μερικες φωτογραφιες.... Παντως η μιξη φαινεται απο τα ποδια και τη μουσουδιτσα... Εκατσα και εψαξα στο ιντερνετ για τα ποιντερ και 100% ειναι αυτο το σκυλακι που ειχα δει μερικες μερες μετα τι γεννα του Ολιβερ και μου ειχαν κανει περιγραφες...http://petz-englishpointer.blogspot.com/ Μαυρο με ασπρο ειναι ο πατερας του..... Ειναι πολυ ψηλα σκυλια.. αφου οταν τον ειχα δει τοτε κοκαλωσα!!!!!!!!! Ερχοταν κατω απο το μπαλκονι που ηταν η μαμα του ολιβερ και κλαψουριψε!! Το πιστευετε?? Αλλα εχω απο τοτε να τον δω.. Sad Ελπιζω να ειναι καλα........

Πολυ τυχερο σκυλακι ο Ολιβερ.... Το λεω και το πιστευω.. Ελπιζω ολα τα ¨μπουμπακια" να ειχαν την τυχη του!!!!!!


Ευχαριστουμε εκ των προτερων για την φιλοξενιαααααααα lol!
Σου ευχομαι να πραγματοποιηθει το ονειρο σου οπως ευχομαι πραγματικα ολα τα αδερφια του Ολιβερινου μας να ειχαν την ιδια τυχη. Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Τετ Μαρ 02, 2011 1:54 pm

Χε χε!! Αυτες τις φωτο ειχα ξεχασει να σας τη βαλω... Και τωρα που ανοιξα το ντουλαπακι με τις φωτογραφιεςςςςςςςς το θυμηθηκα.. χεχε..
Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 P8285029resize


Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 P8295085resize


Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 P8285051resize


Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 P8264993resize

oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Sissy Πεμ Μαρ 03, 2011 11:15 am

αγαπαμε ολιβερινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

αχ μια βουτια εκει κι εγω να κανωωω με τον ολιβερινο!!!!

ο γλυκουληηηηηηηης!!! μορε πως κοιμαται ... ετσι θελει στηριγμα μαξιλαρι !!! σαν τον αλφυ
Sissy
Sissy

Αριθμός μηνυμάτων : 2108
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αλεξ/πολη-Ξανθη

http://www.wix.com/safexa/sissyphotography

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Πεμ Μαρ 03, 2011 11:34 am

Βουτιες ο Ολιβερινος.....!!!!! Αγαπαει τη θαλασσα τρελενεται... Αλλα αν εχει κυμματακι δεν μπαινει... Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 674344
Τις αγαπω αυτες τις φωτογραφιες..... Τελευταιο μπανιο περισυ....
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Sissy Πεμ Μαρ 03, 2011 12:06 pm

πφφφφφ τι πεαθα τωραααααααα
μολις ανοιξα το ποστ σου να διαβασω μου ηρθε μια αλμυρα στην μυτη
χαχχαχαχαχαχαχαχχαχχα οκ εχω φυγει ηδη για θαλασσααααα
Sissy
Sissy

Αριθμός μηνυμάτων : 2108
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αλεξ/πολη-Ξανθη

http://www.wix.com/safexa/sissyphotography

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Πεμ Μαρ 03, 2011 12:26 pm

τι πανεμορφες φωτογραφιες!
και ποσο πανεμορφος ειναι ο ολιβερινος ... παιρνει κατι ποζες το μαναρι μου !!
πραγματικα σε ταξιδευουν αυτες οι φωτο !!
πολλα φιλιαστη μουσουδιτσα !!!!!!!!!!!!
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Πεμ Μαρ 03, 2011 7:43 pm

ΤΕΛΕΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!
αχχχχχχχχχχχχχ επαθα αυτο που επαθε και η Σισσυ .............θαλασσα αλμυρα αχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!
ΟΛΙΒΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μαρ 04, 2011 10:56 am

Σας στελνουμε τα φιλια μαςςς και τις αγκαλιες μας και τις γλειψιες μαςςς!!!!

Σας περιμενω το καλοκαιρρριιιι!!!!!!!!!! cheers
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο...... - Σελίδα 9 Empty Απ: Έχω ένα ημιαιμο Λαμπραντοράκο......

Δημοσίευση  Sissy Παρ Μαρ 04, 2011 11:00 am

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Sissy
Sissy

Αριθμός μηνυμάτων : 2108
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αλεξ/πολη-Ξανθη

http://www.wix.com/safexa/sissyphotography

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης