Dog Lovers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

+4
ΝΑΓΙΑ
Sissy
Scarlett
ΦΟΙΒΟΣ
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Μάης 18, 2010 2:45 pm

Ευχαριστουμε τον κοκερανθρωπο.
Θα βαλω και φωτογραφιες ,χρονο δεν εχω στην δουλεια να το κανω ,αλλα σε λιγο απο το σπιτι θα εχω οσον θελω.Την Forthnet περιμενω εδω και πεντε μερες.Υπομονη. ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 188502
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty ΠΑΡΑ ΤΡΙΧΑ ΑΤΥΧΗΜΑ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Πεμ Μάης 20, 2010 7:38 am

Χθες ο Πολυς εβγαλε το πρωι τον Φοιβο βολτα,στον περιφερειακο του Κιλκις.Αριστερα χωραφια δεξια πολυκατοικιες.Αναμεσα απο δυο οικοδομες σε ενα σημειο του δρομου βρισκεται τον τελευταιο χρονο ενα σπιτακι σκυλου με σκεπη που φιλοξενει ενα υπεροχο λευκο dogo argentino,το οποιο ειναι παντα δεμενο και ιδιαιτερα αντικοινωνικο.Το εχουμε συζητησει πολλες φορες με τον Πολυ τι κριμα ενα τοσο ωραιο σκυλι να ειναι συνεχως μονο του.Χθες λοιπον η αλυσιδα που το κραταει δεμενο κοπηκε,και περνωντας ο Πολυς απο μπροστα με τον Φοιβο,τους ορμηξε.Ο Πολυς στην προσπαθεια του να μην δαγκωσει τον Φοιβο γιατι αυτο προσπαθησε,το κλωτσησε, το σκυλι ξαναορμηξε ο Φοιβος τρομαξε,εριξε κατω τον Πολυ σκιστηκαν ρουχα χερια γονατα ο Φοιβος εφυγε τρεχοντας ,καθως το λουρι εφυγε απο το χερι του Πολυ,και το αλλο σκυλι αρχισε να τον κυνηγαει.Πανικος,ενασ φιλος που περνουσε τυχαια κρατησε τον Φοιβο ευτυχως αλλιως δεν ξερω τι θα ειχε συμβει,και ετσι τους εφτασε και ο Πολυς.Εκεινη την στιγμη ηρθε ενας απο τους ιδιοκτητες του σκυλιου (15 χρονων),ζητησε συγνωμμη που λυθηκε απο την αλυσιδα και και και.....
Αξιζει να αναφερω οτι ακριβως απεναντι υπαρχει σχολη καρατε και καθημερινα υπαρχουν πολλα παιδια .
Ο φοιβος αρκετα τρομαγμενος αρχισε να γλυφει τον Πολυ και δεν σταματησε μεχρι το βραδυ.Πηγαμε στην αστυνομια οχι για μηνυση αλλα για να βρουν τους ενηλικους ιδιοκτητες του σκυλιου και του παιδιου.,και να τους επιστησουν την προσοχη για το ποσο επικυνδυνο ειναι αυτο που επιτρεπουν να συμβαινει.
Συμπερασμα:Ανευθυνοι ιδιοκτητες - επικυνδυνα σκυλια.Ελεος.
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Πεμ Μάης 20, 2010 9:24 am

απαραδεκτοι !!!!
Τι παει να πει συγνωμη που λυθηκε???? Αυτο ηταν δηλαδη? Και τι ? απλως θα του βαλουν καλυτερη αλυσιδα τωρα ???
Και δεν θελω καν να σκεφτω τι θα εγινε απ τους ιδιοκτητες αργοτερα και πως θα συμπεριφερθηκαν στο φουκαριαρικο το Dogo ....και ναι το λεω φουκαριαρικο γιατι δεν φταιει το σκυλι ! Αυτοι φταινε !!! Δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι....
Καλα κανατε και πηγατε για αυτο το λογο στην αστυνομια !

Η ψυχουλα μου ο Φοιβος ειναι καλα ? Τρομαξε φανταζομαι το μωρο μας ....
Ελπιζω και ο Πολυς να μην χτυπησε πολυ ...
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Πεμ Μάης 20, 2010 9:43 am

Τρομαξανε και οι δυο πολυ.Ο Φοιβος ολο το βραδυ εκλαιγε στον υπνο του και ο Πολυς ετσουζαν οι πληγες του.Δεν κοιμηθηκαμε σχεδον καθολου. bounce
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Πεμ Μάης 20, 2010 9:45 am

Crying or Very sad Crying or Very sad ...
Πολλα πολλα περαστικα στον Πολυ και πολλα πολλα φιλακια στον Φοιβο ... ελπιζω να το ξεχασει και να μην του μεινει φοβια....
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Πεμ Μάης 20, 2010 9:59 am

Και γω το ελπιζω - Ευχαριστω πολυ. ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 673172
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  oLiveR Πεμ Μάης 20, 2010 10:55 am

Έλεος πια με αυτος τους ανεύθυνους ιδιοκτήτες.... Στέλνουμε όλη μας την αγάπη στον Πόλυ και τον Φοίβο..... ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 673172

Πάντως εμάς ούτε συγνώμη δεν μας είχαν ζητήσει τότε.... Δυστυχώς η φοβία ακόμα δεν μου έχει φύγει και δυσκολεύομαι πολύ να χαρώ τώρα πια βόλτα με τον Όλιβερ... Crying or Very sad Ελπίζω να το ξεπεράσουν γρήγορα και τα δυο τους.... Smile
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Παρ Μάης 21, 2010 10:38 am

Νομιζω οτι ο Φοιβος το ξεπερναει πιο ευκολα.Ο Πολυς εχει μεταμορφωθει σε πιτμπουλ και θελει να δαγκωσει ολους τους ανευθυνους ανθρωπους.
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  oLiveR Παρ Μάης 21, 2010 11:50 am

ΦΟΙΒΟΣ έγραψε:Νομιζω οτι ο Φοιβος το ξεπερναει πιο ευκολα.Ο Πολυς εχει μεταμορφωθει σε πιτμπουλ και θελει να δαγκωσει ολους τους ανευθυνους ανθρωπους.

Πιο έυκολα το ξεπερνάνε είναι η αληθεια...... Ο Ολιβεράκος δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα.. Και ευτυχως... Τόσα που έχει πάθει αυτό το σκυλί!!!! Εγώ πάντως ακόμα στον ύπνο μου βλέπω την επίθεση..... Sad
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Μάης 21, 2010 11:58 am

ΦΟΙΒΟΣ έγραψε:Χθες ο Πολυς εβγαλε το πρωι τον Φοιβο βολτα,στον περιφερειακο του Κιλκις.Αριστερα χωραφια δεξια πολυκατοικιες.Αναμεσα απο δυο οικοδομες σε ενα σημειο του δρομου βρισκεται τον τελευταιο χρονο ενα σπιτακι σκυλου με σκεπη που φιλοξενει ενα υπεροχο λευκο dogo argentino,το οποιο ειναι παντα δεμενο και ιδιαιτερα αντικοινωνικο.Το εχουμε συζητησει πολλες φορες με τον Πολυ τι κριμα ενα τοσο ωραιο σκυλι να ειναι συνεχως μονο του.Χθες λοιπον η αλυσιδα που το κραταει δεμενο κοπηκε,και περνωντας ο Πολυς απο μπροστα με τον Φοιβο,τους ορμηξε.Ο Πολυς στην προσπαθεια του να μην δαγκωσει τον Φοιβο γιατι αυτο προσπαθησε,το κλωτσησε, το σκυλι ξαναορμηξε ο Φοιβος τρομαξε,εριξε κατω τον Πολυ σκιστηκαν ρουχα χερια γονατα ο Φοιβος εφυγε τρεχοντας ,καθως το λουρι εφυγε απο το χερι του Πολυ,και το αλλο σκυλι αρχισε να τον κυνηγαει.Πανικος,ενασ φιλος που περνουσε τυχαια κρατησε τον Φοιβο ευτυχως αλλιως δεν ξερω τι θα ειχε συμβει,και ετσι τους εφτασε και ο Πολυς.Εκεινη την στιγμη ηρθε ενας απο τους ιδιοκτητες του σκυλιου (15 χρονων),ζητησε συγνωμμη που λυθηκε απο την αλυσιδα και και και.....
Αξιζει να αναφερω οτι ακριβως απεναντι υπαρχει σχολη καρατε και καθημερινα υπαρχουν πολλα παιδια .
Ο φοιβος αρκετα τρομαγμενος αρχισε να γλυφει τον Πολυ και δεν σταματησε μεχρι το βραδυ.Πηγαμε στην αστυνομια οχι για μηνυση αλλα για να βρουν τους ενηλικους ιδιοκτητες του σκυλιου και του παιδιου.,και να τους επιστησουν την προσοχη για το ποσο επικυνδυνο ειναι αυτο που επιτρεπουν να συμβαινει.
Συμπερασμα:Ανευθυνοι ιδιοκτητες - επικυνδυνα σκυλια.Ελεος.
πω πω τωρα το διαβασα αυτο!! τι να πω...ασχετοι ρε παιδι μου!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Ιουν 01, 2010 8:29 am

Θελω να γκρινιαξω σημερα.Αλλα δεν θα το κανω.Ειναι καλοκαιρι και ολα θα πανε καλα.
Ερωτηση:Γιατι ο Φοιβος καθε βραδυ ειναι σαν να σεληνιαζεται?Χθες αναγκαστηκαμε να τον βγαλουμε βολτα στις 1,30 το βραδυ.Ειμαι με τρεις ωρες υπνο και το κυριοτερο φοβαμαι μηπως εχει κατι.Αναπνεει γρηγορα και γαυγιζει και ειμαι σιγουρη οτι κατι τον ενοχλει - κατι θελει.......Οι κτηνιατροι που ρωτησα - μου λενε δεν εχει τιποτα αλλα δεν με ησυχαζει καθολου αυτο εφοσον εξακολουθει και φερεται ετσι. bounce
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Kiara Τρι Ιουν 01, 2010 8:32 am

Βιβουλα, μηπως κυκλοφορει καμια θυληκια εκει κοντα? ο οιστρος κραταει αρκετες μερες και αναστατωνει πολυ...
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Ιουν 01, 2010 8:35 am

Οιστρος ειναι?Που να το ξερουμε το σπιτι μας γυναικοκρατειται εδω και χρονια.
Αρα ΥΠΟΜΟΝΗ ευχαριστω Θανουλη.(στο διπλα διαμερισμα εχουν θυληκο Πεκινουα) - τωρα το σκεφτηκα και μολις εχει γεννησει - ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ - ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 749347
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  oLiveR Τρι Ιουν 01, 2010 8:36 am

Βασικά κι εμένα τωρα τελέυταια το βραδυ αναπνεει πολύ γρηγορα... Rolling Eyes
oLiveR
oLiveR

Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Χανιά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Ιουν 01, 2010 8:38 am

Οιστρο και σενα,Καλημερα Μαριλενα μου ,Απλα εγω φτανω στο σημειο να μην μπορω να αναπνευσω εγω γιατι με αγχωνει αυτος ο ηχος.Περαστικα μας.
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Kiara Τρι Ιουν 01, 2010 8:38 am

OLiVeR24 έγραψε:Βασικά κι εμένα τωρα τελέυταια το βραδυ αναπνεει πολύ γρηγορα... Rolling Eyes

ζεστηηηηηηηηη sunny
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Τρι Ιουν 01, 2010 8:44 am

Εντελως ασχετη ακουγομαι - ξερω ξερω - αλλα ειναι το πρωτο μου σκυλι το πρωτο καλοκαιρι .......θα μαθω που θα παει. study
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Polys Πεμ Ιουν 10, 2010 9:53 pm

Μόλις γυρίσαμε από την βόλτα μας γνωρίσαμε σήμερα τον Λοκο Ενα σαρπει κουκλο.Οφείλω όμως να ολογησω ότι ήμουν αγενης σήμερα.Περπατώντας κανονικά στον δρόμο συναντάμε μια κυρία η οποία φοράει την Αρτα και τα Γιαννενα επάνω της ,και από μακριά φωνάζει βλέποντας τον Φοιβο.Παρτον παρτον να μην με ορμηξει.Μην φοβάστε της λέω ο σκύλος μου έχει γούστο δεν κινδυνευεται.Σα δεν ντερεπεσαι μου λέει είσαι και μεγάλη γυναίκα......Μήπως λέω μήπως να τον μάθω να ορμαει επιλεκτικά που και που;

Polys

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2010
Ηλικία : 55
Τόπος : Κιλκίς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Ιουν 11, 2010 6:26 am

Χαχαχα! Καλά της ξηγηθηκες βιβή!!!!!
Καλημεεεερα!!!!! Smile
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΦΟΙΒΟΣ Παρ Ιουν 11, 2010 6:31 am

Καλημερα Γιουκο μου, καλημερα.
Αυτο το μεγαλη γυναικα ακομα μεσα στα αυτια μου το εχω.
"Μεγαλη .....οχι και σαν την Πελοποννησο ............που ελεγε και ο Αυλωνιτης. ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262
ΦΟΙΒΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΚΙΛΚΙΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Kiara Παρ Ιουν 11, 2010 6:33 am

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262
Kiara
Kiara

Αριθμός μηνυμάτων : 1353
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : Βολος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Scarlett Παρ Ιουν 11, 2010 8:29 am

ΦΟΙΒΟΣ έγραψε:Καλημερα Γιουκο μου, καλημερα.
Αυτο το μεγαλη γυναικα ακομα μεσα στα αυτια μου το εχω.
"Μεγαλη .....οχι και σαν την Πελοποννησο ............που ελεγε και ο Αυλωνιτης. ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262
ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 324262
Να΄σαι καλα μωρε Βιβη!! με ξελιγωσες!!

Μου εφτιαξες τη διαθεση!!!
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  ΝΑΓΙΑ Παρ Ιουν 11, 2010 8:46 am

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 674344 ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 674344

μωρε και λιγα της ειπες βρε Βιβη μου !!!
ΝΑΓΙΑ
ΝΑΓΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1274
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2010
Ηλικία : 49
Τόπος : Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Polys Σαβ Ιουν 12, 2010 6:03 pm

Θέλω να σας πω ότι ο Φοιβος κάθε φορά που πίνει νερό παίρνει μόνος του την πετσέτα του που βρίσκεται στο τραπέζι και σκουπιζει το στόμα του. Είναι η 3η η 4η φορά που το κάνει από χθες και περιτο να σας πω ότι με έχει αφήσει άφωνη.Από αύριο του αρχίζω εκπαίδευση στα εξής:σφουγγαρισμα πλύσιμο πιάτων ετοιμασια μικρών και γρηγορων γευμάτων. cheers

Polys

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2010
Ηλικία : 55
Τόπος : Κιλκίς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡΑΚΟ

Δημοσίευση  Scarlett Σαβ Ιουν 12, 2010 6:15 pm

Μπράβο φοιβο!!!!!
Είναι πανεξυπνα τα labs είπαμε!!! cheers
Scarlett
Scarlett

Αριθμός μηνυμάτων : 2174
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : Νεα Ερυθραια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης